......................................................................................
produkty / oferta
1. Etykiety do drukarek i wag
Naszą specjalnością jest produkcja etykiet samoprzylepnych oraz bezklejowych w rolach, w tym etykiet termicznych i termotransferowych, czyli takich na których możliwy jest dodruk danych ( skład, waga, cena, kod kreskowy, piktogramy, grafika aplowa i inne) za pomocą różnego rodzaju drukarek, wag, automatów drukująco-etykietujących, wydawaczek, aplikatorów i urządzeń etykietujących takich firm jak np:
BIZERBA, ESPERA, DIGI, ELTRON, ZEBRA, BERKEL, SATO, CITIZEN, DATAMAX, OPTIMUS, MEDESA, DIBAL, INTERMEC, UBI, BENJAMIN, DESKO, METTLER, HOBART i innych. Oferujemy możliwość opracowania projektu etykiety lub wzorów termodruku w naszym studiu graficznym.


2. Etykiety ozdobne
Etykiety ozdobne w rolach są drukowane na różnego rodzaju podłożach lecz bez możliwości późniejszego dodruku danych. Odpowiedni dobór materiału oraz możliwości naszej drukarni pozwalają na wykonanie etykiet wysokiej jakości, dopasowanych do indywidualnej koncepcji marketingowej. Możemy wydrukować etykiety wielobarwne z dodatkowymi kolorami w skali Pantone oraz z wybiórczym lakierem UV. Kształt i wymiar etykiety można zaprojektować lub wybrać z dużego zbioru wykrojników, które posiadamy. W tym przypadku, również istnieje możliwość zlecenia opracowania projektu etykiety lub wykrojnika w naszym studiu graficznym.

3. Etykiety dla sieci handlowych
Jest to grupa różnego rodzaju etykiet w rolach ( samoprzylepne lub bezklejowe), produkowanych na zlecenie i spełniających wymogi stawiane przez sieci handlowe. Przy ich tworzeniu kierujemy się wytycznymi danej sieci oraz ściśle współpracujemy z przedstawicielami odpowiedzialnymi za wdrożenie etykietowanego produktu do sprzedaży.
Chętnie wykonamy prace dla innych sieci, lecz dopiero po  ustaleniu obowiązujących tam wewnętrznych norm i zasad.
4. Etykiety termiczne i termotransferowe bez nadruku, potocznie nazywane " czyste"...do drukarek, wag i automatów...
Oferujemy jedne z najtańszych w Polsce czyste etykiety termoczułe i termotransferowe w rolach. Produkujemy etykiety samoprzylepne oraz bezklejowe, w wymiarach i nawoju dopasowanych do Państwa potrzeb. Etykiety te mogą posiadać dodatkowo perforacje.
5. Etykiety wineglass
W zależności od zastosowania, oferujemy produkcję etykiet do pakowania na maszynach automatycznych, pół-automatycznych lub do pakowania ręcznego. Etykiety mogą być wykonane na różnych podłożach, również  z papieru termotransferowego lub termicznego co umożliwia zadrukowywanie ich podczas pakowania produktów. Etykiety te mogą posiadać dodatkowo perforacje.​​​​​​​ Dla firm zainteresowanych współpracą dobierzemy odpowiedni materiał lub wyślemy próbki podłoży drukowych.  Wystarczy zatelefonować.
6. Taśmy termotransferowe
Posiadamy nowoczesne maszyny do konfekcjonowania taśm, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość dostaw taśm czarnych i kolorowych do wszystkich typów drukarek termotransferowych.
Oferujemy kalki: woskowe, żywiczne, woskowo-żywiczne.  Nasze produkty zapewniają doskonałą jakość nadruku na podłożach papierowych oraz foliowych (PE, PP, PVC). Pomagamy w doborze odpowiedniego rodzaju taśmy termotransferowej i zapewniamy o odporności wydruków na rozmazywanie, zdrapanie, wodę, detergenty i niektóre odczynniki chemiczne.
do góry strony